Islamski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Islamski Forum od Ehli Sunneta vel Dzemata
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Trazim savjet?*

Go down 
AutorPoruka
Islam_is_my_religion




Broj komentara : 1
Join date : 2014-10-07

Trazim savjet?* Empty
KomentarNaslov komentara: Trazim savjet?*   Trazim savjet?* EmptyTue Oct 07, 2014 5:07 am

Esselamu alejkum! Ove godine sam napunio 18 godina, imam jedan problem. Danasnja omladina gleda samo na fizicko zadovoljstvo i glavni bit veze im je da se ljubakaju sa momcima i curama. Sto odvraca od Islama i stvara smutnju. Lijep i zgodan sam momak, sto je veoma tesko da se sacuvam od bluda. Ali ja istrajavam, uz Allahovu dž.š., milost. Nedavno sam upoznao jednu prelijepu curu (17), iz islamske je porodice i kako sam ja primjetio postuje dosta islamske propise. Nije nikada imala momka, jako je osjetljiva po pitanju toga jer joj roditelji ne dozvoljavaju da ima momka. Meni je jako stalo do nje, i zelio bi da se smirim uz nju i da se zastitim od djevojaka na losem putu. Crying or Very sad Zaljubio sam se u nju i cijeli dan mislim o njoj, nije u pitanju tjelesna ljepota, nego sam se zaljubio u njenu pokornost, njenu nespretnost, njene oci i najvaznije od svega njen IMAN!!! Osjecam da se i ona u mene zaljubila jako. Ne znam sta da radim?!
Na vrh Go down
 
Trazim savjet?*
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Prekršeno obećanje Allahu, molim za savjet-pomoć

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Islamski Forum :: Islam :: Ahlak-
Idi na: