Islamski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Islamski Forum od Ehli Sunneta vel Dzemata
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Selam svima

Go down 
2 posters
AutorPoruka
islamforum




Broj komentara : 2
Join date : 2012-06-08

Selam svima Empty
KomentarNaslov komentara: Selam svima   Selam svima EmptyFri Jun 08, 2012 8:14 am

Selam alejkum svima na forumu,iako je ovo forum za kritike ovo nije kritika nego ponuda ili prijedlog kojeg nisam imao gdje stavit jer nema forum za to
Naime,slučajnos am naletio na ovaj forum i drago mi je da ima foruma sa ovom tematikom.
Uglavnom,i sam držim slićan forum u pomoć par braće i sestara.
Ako želite ovim putem Vam pozivam da se priključite našem forumu na adresi
i da se akoBogda okupimo zajedno na jednom mjestu,ne samo vi nego još više muslimana,inšallah
Amin
islam.forumcroatian
Na vrh Go down
Muamer

Muamer


Broj komentara : 408
Join date : 2012-05-12
Age : 48
Mjesto : Kosovo

Selam svima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Selam svima   Selam svima EmptyFri Jun 08, 2012 8:37 am

Alejkemu Selam,

Dobro dosao na ovom forumu. Hvala ti na dostupnoj adresi tvog foruma tako da cu sigurno posjetiti tvoj forum.

Mozemo biti aktivni i na vise foruma tako da ne bih ostavljaa ovaj forum je na ovom forumu imam svoju misiju.
Na vrh Go down
http://www.islam-iman.com
islamforum




Broj komentara : 2
Join date : 2012-06-08

Selam svima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Selam svima   Selam svima EmptyFri Jun 08, 2012 9:28 am

Muamer (citat):
Alejkemu Selam,

Dobro dosao na ovom forumu. Hvala ti na dostupnoj adresi tvog foruma tako da cu sigurno posjetiti tvoj forum.

Mozemo biti aktivni i na vise foruma tako da ne bih ostavljaa ovaj forum je na ovom forumu imam svoju misiju.

Naravno da možemo,nije nikakav problem,ako ti treba bilo kakva pomoć oko dizajna koji iskreno nije baš skroz uređen slobodno pitaj
Selam,neka ti Allah pomogne u tvojoj misiji
Na vrh Go down
Sponsored content





Selam svima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Selam svima   Selam svima Empty

Na vrh Go down
 
Selam svima
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Islamski Forum :: Uvod u Forum :: Prijedlozi i Kritike-
Idi na: